Bellende chauffeur blijkt rijdende bom

F16

FPM Fotograaf & Filmer
De politie sloeg gisteravond op de A12 bij Veenendaal twee vliegen in één klap. Bij een aangehouden automobilist werd namelijk een behoorlijke hoeveelheid illegaal vuurwerk aangetroffen.

De man viel de agenten op, omdat hij slingerend op de snelweg reed. Nadat de man staande was gehouden bleek dat er in zijn bestelbus ruim 500 kilo aan illegaal zwaar vuurwerk lag.

De man is vorig jaar ook al betrapt op het verhandelen van illegaal vuurwerk. Hij bekende dat hij nu opnieuw een partij had gekocht voor 2500 euro en dat voor minstens het dubbele bedrag wilde gaan verkopen. De politie vond in de bus ook 5500 euro aan contant geld, wat in beslag is genomen. De man is ingesloten.


Bron: http://www.spitsnieuws.nl/archives/binnenland/2013/12/bellende-chauffeur-blijkt-rijdende-bom
 

painkiller

Registered User
Wat een slimmerik zeg...
Als je de bus vol hebt liggen zorg je toch dat je jezelf aan de regels houd om aanhouding te voorkomen.
 

GMP82

Zilveren Member
Mijn leraar in groep 7 en 8 van de basisschool had een uitspraak en daar moet ik nog vaak aan terug denken:

"Je hebt mensen en je hebt fietsbellen"...
 
Bovenaan