naamloze lawinepijl

Hejon81

Registered User
wie kan mij vertellen over de middelste pijl meer vertellen over kwaliteit knal en of de knal is te vergelijken met de andere 2 pijlen.
trio.JPG
 

Schuim

Moderator
Medewerker
Je hebt ze op goeie volgorde liggen.. ;)

Zink 902.. hardste en met de meeste druk.

Middelste... ben ze al een paar keer tegengekomen. knallen lekker zwaar en voor de prijs (die ze meestal hebben) cker niet laten liggen.

Trueno Rocket.. is een knalpijl die cker niet onder doet tussen al de grote jongens, maar knalt wel zachter

Raad je wel even aan (naja, eigenaar van die zink) om die stok eens vast te gaan tapen met duck tape ofzo, want dit gaat het niet houden, en zoon voetzoeker wil je echt niet!!


Greedings,
Schuim :w
 

AWG

Registered User
gaan we nou een beetje zeuren over een ander zijn manier van praten?? ik begreep prima wat hij bedoelde hoor|:(

vind dit nog vrij netjes als nederlands zijnde. beter dan al die breezah taal.
nou ook niet nog eens verwachten dat iedereen met zijn leerboek taal en nederlands naast zijn computer zit.
het moet wel leuk blijven.;)
 

Dragon-Heart

Registered User
De Middelste (Die Bruine) kon k voor €8,- per stuk kopen..
heb k toen der tijd niet gedaan want wist het niet zker of ze goed knallen en veilig zijn!
Maar heb verhalen gehoord dat ze goed gaan maar wel iets minder dan de Zink pijlen..
 

fr@nk

Registered User
Ik heb die merkloze net gekocht, 9 euro perstuk. Ik zie dat dat ongeveer een mooi prijs is aangezien ik niet wist of deze pijl de moeite waard is.

Ik zie dat in deze pijl meer kruid inzit dat de superblitz knalrakete die ik vorig jaar had. Terwijl de prijs evenhoog was.

:w
 

kaasrand

Registered User
3 euro is idd, wel erg goedkoop.
8 euro zou ik er wel voor betalen maar meer niet. zinks heb je al van 9 tot 12,5 de stuk!
 

condor27

Registered User
volgens mij is de middelste Mother of thunder pijl
deze pijl kom je elk jaar ook veel tegen en zijn erg goeie pijlen .


groeten Condor27
 

eelco

Registered User
volgens mij is de middelste Mother of thunder pijl
deze pijl kom je elk jaar ook veel tegen en zijn erg goeie pijlen .


groeten Condor27

die bruine pijl is zeker geen mother of thunder!! Volgens mij heb je ze nog nooit gehad, laat staan gezien, anders zou niet van zulke onzin hier neer zetten.
Mother of thunder is een knalpijl (zachter dan trueno) die in meer dan de helft van de gevallen ook nogeens op de grond blijft staan. troep dus....

Geen MoT dus....
 

raymondgreat

Registered User
hallo,

wat ik zeker wel weet is dat de middelste één van de betere is.
ik spreek uit ervaring mijn vader zet soms mensen uit het huis, en toevallig kwam hij 11 van die middelste lawinepijlen in het huis tegen(die neemt ie dan gauw mee)
En die knallen!
de onderste gaat wat zachter!
bijde afgestoken op nieuwjaar en de bruine is daar duidelijk beter in! in het knallen hè :idea:
de bovenste ken ik niet
 
Laatst bewerkt:
Bovenaan